banner-clubhuis 3

Evenementen kalender

2021 Activiteit
   Categorie├źn
  
  
  
  
  

  
juli
28 juli
woensdag (deel 10 / 14)
19:40 Zomeravondwedstrijden
Noordzee
augustus
4 augustus
woensdag (deel 11 / 14)
19:40 Zomeravondwedstrijden
Noordzee
11 augustus
woensdag (deel 12 / 14)
19:40 Zomeravondwedstrijden
Noordzee
18 augustus
woensdag (deel 13 / 14)
19:40 Zomeravondwedstrijden
Noordzee
25 augustus
woensdag (deel 14 / 14)
19:40 Zomeravondwedstrijden
Noordzee
september
4 september
zaterdag (deel 1 / 6)
09:00 tot
17:00
Najaarsprogramma zeezeilen in de Taling Zaterdagen
Noordzee
4 september
zaterdag (deel 1 / 6)
10:00 tot
13:00
CWO eenmans jeugdzeilen Optimist zaterdagOCHTEND
ZOP - Topzeilcentrum
4 september
zaterdag (deel 1 / 6)
10:00 tot
13:00
CWO tweemans jeugdzeilen Laser Pico zaterdagOCHTEND
ZOP - Topzeilcentrum
4 september
zaterdag (deel 1 / 7)
10:00 tot
17:00
Najaars training SB20 Zaterdag
Jachthaven-Noordzee
4 september
zaterdag (deel 1 / 6)
10:00 tot
17:00
RS FEVA zeilwedstrijdtraining zaterdag
Jachthaven-Noordzee
4 september
zaterdag (deel 1 / 6)
14:00 tot
17:00
Beginnerscursus (6-8 jaar) tweemans Optimist zaterdagMIDDAG
ZOP - Topzeilcentrum
4 september
zaterdag (deel 1 / 6)
14:00 tot
17:00
CWO eenmans jeugdzeilen Optimist zaterdagMIDDAG
ZOP - Topzeilcentrum
4 september
zaterdag (deel 1 / 6)
14:00 tot
17:00
CWO tweemans jeugdzeilen Laser Pico zaterdagMIDDAG
ZOP - Topzeilcentrum
5 september
zondag (deel 1 / 6)
09:00 tot
17:00
Najaarsprogramma zeezeilen in de Taling Zondagen
Noordzee
5 september
zondag (deel 1 / 6)
10:00 tot
13:00
Beginnerscursus (6-8 jaar) tweemans Optimist zondagOCHTEND
ZOP - Topzeilcentrum
5 september
zondag (deel 1 / 6)
10:00 tot
13:00
CWO eenmans jeugdzeilen Optimist zondagOCHTEND
ZOP - Topzeilcentrum
5 september
zondag (deel 1 / 6)
10:00 tot
13:00
CWO tweemans jeugdzeilen Laser Pico zondagOCHTEND
ZOP - Topzeilcentrum
5 september
zondag (deel 1 / 7)
10:00 tot
17:00
Najaarstraining SB20 Zondag
Jachthaven-Noordzee
5 september
zondag (deel 1 / 6)
10:00 tot
17:00
RS FEVA zeilwedstrijdtraining zondag
Jachthaven-Noordzee
5 september
zondag (deel 1 / 6)
14:00 tot
17:00
CWO eenmans jeugdzeilen Optimist zondagMIDDAG
ZOP - Topzeilcentrum
5 september
zondag (deel 1 / 6)
14:00 tot
17:00
CWO tweemans jeugdzeilen Laser Pico zondagMIDDAG
ZOP - Topzeilcentrum
10 september
vrijdag
20:00 100 mijls Bruine Bankrace o.v.b. Covidmaatregelen
Noordzee
11 september
zaterdag (deel 2 / 6)
09:00 tot
17:00
Najaarsprogramma zeezeilen in de Taling Zaterdagen
Noordzee
11 september
zaterdag (deel 2 / 6)
10:00 tot
13:00
CWO eenmans jeugdzeilen Optimist zaterdagOCHTEND
ZOP - Topzeilcentrum
11 september
zaterdag (deel 2 / 6)
10:00 tot
13:00
CWO tweemans jeugdzeilen Laser Pico zaterdagOCHTEND
ZOP - Topzeilcentrum
11 september
zaterdag (deel 2 / 7)
10:00 tot
17:00
Najaars training SB20 Zaterdag
Jachthaven-Noordzee
11 september
zaterdag (deel 2 / 6)
10:00 tot
17:00
RS FEVA zeilwedstrijdtraining zaterdag
Jachthaven-Noordzee
11 september
zaterdag (deel 2 / 6)
14:00 tot
17:00
Beginnerscursus (6-8 jaar) tweemans Optimist zaterdagMIDDAG
ZOP - Topzeilcentrum
11 september
zaterdag (deel 2 / 6)
14:00 tot
17:00
CWO eenmans jeugdzeilen Optimist zaterdagMIDDAG
ZOP - Topzeilcentrum
11 september
zaterdag (deel 2 / 6)
14:00 tot
17:00
CWO tweemans jeugdzeilen Laser Pico zaterdagMIDDAG
ZOP - Topzeilcentrum
12 september
zondag (deel 2 / 6)
09:00 tot
17:00
Najaarsprogramma zeezeilen in de Taling Zondagen
Noordzee
12 september
zondag (deel 2 / 6)
10:00 tot
13:00
Beginnerscursus (6-8 jaar) tweemans Optimist zondagOCHTEND
ZOP - Topzeilcentrum
12 september
zondag (deel 2 / 6)
10:00 tot
13:00
CWO eenmans jeugdzeilen Optimist zondagOCHTEND
ZOP - Topzeilcentrum
12 september
zondag (deel 2 / 6)
10:00 tot
13:00
CWO tweemans jeugdzeilen Laser Pico zondagOCHTEND
ZOP - Topzeilcentrum
12 september
zondag (deel 2 / 7)
10:00 tot
17:00
Najaarstraining SB20 Zondag
Jachthaven-Noordzee
12 september
zondag (deel 2 / 6)
10:00 tot
17:00
RS FEVA zeilwedstrijdtraining zondag
Jachthaven-Noordzee
12 september
zondag (deel 2 / 6)
14:00 tot
17:00
CWO eenmans jeugdzeilen Optimist zondagMIDDAG
ZOP - Topzeilcentrum
12 september
zondag (deel 2 / 6)
14:00 tot
17:00
CWO tweemans jeugdzeilen Laser Pico zondagMIDDAG
ZOP - Topzeilcentrum
18 september
zaterdag (deel 3 / 6)
09:00 tot
17:00
Najaarsprogramma zeezeilen in de Taling Zaterdagen
Noordzee
18 september
zaterdag (deel 3 / 6)
10:00 tot
13:00
CWO eenmans jeugdzeilen Optimist zaterdagOCHTEND
ZOP - Topzeilcentrum
18 september
zaterdag (deel 3 / 6)
10:00 tot
13:00
CWO tweemans jeugdzeilen Laser Pico zaterdagOCHTEND
ZOP - Topzeilcentrum
18 september
zaterdag (deel 3 / 7)
10:00 tot
17:00
Najaars training SB20 Zaterdag
Jachthaven-Noordzee
18 september
zaterdag (deel 3 / 6)
10:00 tot
17:00
RS FEVA zeilwedstrijdtraining zaterdag
Jachthaven-Noordzee
18 september
zaterdag (deel 3 / 6)
14:00 tot
17:00
Beginnerscursus (6-8 jaar) tweemans Optimist zaterdagMIDDAG
ZOP - Topzeilcentrum
18 september
zaterdag (deel 3 / 6)
14:00 tot
17:00
CWO eenmans jeugdzeilen Optimist zaterdagMIDDAG
ZOP - Topzeilcentrum
18 september
zaterdag (deel 3 / 6)
14:00 tot
17:00
CWO tweemans jeugdzeilen Laser Pico zaterdagMIDDAG
ZOP - Topzeilcentrum
19 september
zondag (deel 3 / 6)
09:00 tot
17:00
Najaarsprogramma zeezeilen in de Taling Zondagen
Noordzee
19 september
zondag (deel 3 / 6)
10:00 tot
13:00
Beginnerscursus (6-8 jaar) tweemans Optimist zondagOCHTEND
ZOP - Topzeilcentrum
19 september
zondag (deel 3 / 6)
10:00 tot
13:00
CWO eenmans jeugdzeilen Optimist zondagOCHTEND
ZOP - Topzeilcentrum
19 september
zondag (deel 3 / 6)
10:00 tot
13:00
CWO tweemans jeugdzeilen Laser Pico zondagOCHTEND
ZOP - Topzeilcentrum
19 september
zondag (deel 3 / 7)
10:00 tot
17:00
Najaarstraining SB20 Zondag
Jachthaven-Noordzee
19 september
zondag (deel 3 / 6)
10:00 tot
17:00
RS FEVA zeilwedstrijdtraining zondag
Jachthaven-Noordzee
19 september
zondag (deel 3 / 6)
14:00 tot
17:00
CWO eenmans jeugdzeilen Optimist zondagMIDDAG
ZOP - Topzeilcentrum
19 september
zondag (deel 3 / 6)
14:00 tot
17:00
CWO tweemans jeugdzeilen Laser Pico zondagMIDDAG
ZOP - Topzeilcentrum
25 september
zaterdag (deel 4 / 6)
09:00 tot
17:00
Najaarsprogramma zeezeilen in de Taling Zaterdagen
Noordzee
25 september
zaterdag (deel 4 / 6)
10:00 tot
13:00
CWO eenmans jeugdzeilen Optimist zaterdagOCHTEND
ZOP - Topzeilcentrum
25 september
zaterdag (deel 4 / 6)
10:00 tot
13:00
CWO tweemans jeugdzeilen Laser Pico zaterdagOCHTEND
ZOP - Topzeilcentrum
25 september
zaterdag (deel 4 / 7)
10:00 tot
17:00
Najaars training SB20 Zaterdag
Jachthaven-Noordzee
25 september
zaterdag (deel 4 / 6)
10:00 tot
17:00
RS FEVA zeilwedstrijdtraining zaterdag
Jachthaven-Noordzee
25 september
zaterdag (deel 4 / 6)
14:00 tot
17:00
Beginnerscursus (6-8 jaar) tweemans Optimist zaterdagMIDDAG
ZOP - Topzeilcentrum
25 september
zaterdag (deel 4 / 6)
14:00 tot
17:00
CWO eenmans jeugdzeilen Optimist zaterdagMIDDAG
ZOP - Topzeilcentrum
25 september
zaterdag (deel 4 / 6)
14:00 tot
17:00
CWO tweemans jeugdzeilen Laser Pico zaterdagMIDDAG
ZOP - Topzeilcentrum
26 september
zondag (deel 4 / 6)
09:00 tot
17:00
Najaarsprogramma zeezeilen in de Taling Zondagen
Noordzee
26 september
zondag (deel 4 / 6)
10:00 tot
13:00
Beginnerscursus (6-8 jaar) tweemans Optimist zondagOCHTEND
ZOP - Topzeilcentrum
26 september
zondag (deel 4 / 6)
10:00 tot
13:00
CWO eenmans jeugdzeilen Optimist zondagOCHTEND
ZOP - Topzeilcentrum
26 september
zondag (deel 4 / 6)
10:00 tot
13:00
CWO tweemans jeugdzeilen Laser Pico zondagOCHTEND
ZOP - Topzeilcentrum
26 september
zondag (deel 4 / 7)
10:00 tot
17:00
Najaarstraining SB20 Zondag
Jachthaven-Noordzee
26 september
zondag (deel 4 / 6)
10:00 tot
17:00
RS FEVA zeilwedstrijdtraining zondag
Jachthaven-Noordzee
26 september
zondag
12:00 Indian Summer Cup
Noordzee
26 september
zondag (deel 4 / 6)
14:00 tot
17:00
CWO eenmans jeugdzeilen Optimist zondagMIDDAG
ZOP - Topzeilcentrum
26 september
zondag (deel 4 / 6)
14:00 tot
17:00
CWO tweemans jeugdzeilen Laser Pico zondagMIDDAG
ZOP - Topzeilcentrum
oktober
2 oktober
zaterdag (deel 5 / 6)
09:00 tot
17:00
Najaarsprogramma zeezeilen in de Taling Zaterdagen
Noordzee
2 oktober
zaterdag (deel 5 / 6)
10:00 tot
13:00
CWO eenmans jeugdzeilen Optimist zaterdagOCHTEND
ZOP - Topzeilcentrum
2 oktober
zaterdag (deel 5 / 6)
10:00 tot
13:00
CWO tweemans jeugdzeilen Laser Pico zaterdagOCHTEND
ZOP - Topzeilcentrum
2 oktober
zaterdag (deel 5 / 7)
10:00 tot
17:00
Najaars training SB20 Zaterdag
Jachthaven-Noordzee
2 oktober
zaterdag (deel 5 / 6)
10:00 tot
17:00
RS FEVA zeilwedstrijdtraining zaterdag
Jachthaven-Noordzee
2 oktober
zaterdag (deel 5 / 6)
14:00 tot
17:00
Beginnerscursus (6-8 jaar) tweemans Optimist zaterdagMIDDAG
ZOP - Topzeilcentrum
2 oktober
zaterdag (deel 5 / 6)
14:00 tot
17:00
CWO eenmans jeugdzeilen Optimist zaterdagMIDDAG
ZOP - Topzeilcentrum
2 oktober
zaterdag (deel 5 / 6)
14:00 tot
17:00
CWO tweemans jeugdzeilen Laser Pico zaterdagMIDDAG
ZOP - Topzeilcentrum
3 oktober
zondag (deel 5 / 6)
09:00 tot
17:00
Najaarsprogramma zeezeilen in de Taling Zondagen
Noordzee
3 oktober
zondag (deel 5 / 6)
10:00 tot
13:00
Beginnerscursus (6-8 jaar) tweemans Optimist zondagOCHTEND
ZOP - Topzeilcentrum
3 oktober
zondag (deel 5 / 6)
10:00 tot
13:00
CWO eenmans jeugdzeilen Optimist zondagOCHTEND
ZOP - Topzeilcentrum
3 oktober
zondag (deel 5 / 6)
10:00 tot
13:00
CWO tweemans jeugdzeilen Laser Pico zondagOCHTEND
ZOP - Topzeilcentrum
3 oktober
zondag (deel 5 / 7)
10:00 tot
17:00
Najaarstraining SB20 Zondag
Jachthaven-Noordzee
3 oktober
zondag (deel 5 / 6)
10:00 tot
17:00
RS FEVA zeilwedstrijdtraining zondag
Jachthaven-Noordzee
3 oktober
zondag (deel 5 / 6)
14:00 tot
17:00
CWO eenmans jeugdzeilen Optimist zondagMIDDAG
ZOP - Topzeilcentrum
3 oktober
zondag (deel 5 / 6)
14:00 tot
17:00
CWO tweemans jeugdzeilen Laser Pico zondagMIDDAG
ZOP - Topzeilcentrum
9 oktober
zaterdag (deel 6 / 6)
09:00 tot
17:00
Najaarsprogramma zeezeilen in de Taling Zaterdagen
Noordzee
9 oktober
zaterdag (deel 6 / 6)
10:00 tot
13:00
CWO eenmans jeugdzeilen Optimist zaterdagOCHTEND
ZOP - Topzeilcentrum
9 oktober
zaterdag (deel 6 / 6)
10:00 tot
13:00
CWO tweemans jeugdzeilen Laser Pico zaterdagOCHTEND
ZOP - Topzeilcentrum
9 oktober
zaterdag (deel 6 / 7)
10:00 tot
17:00
Najaars training SB20 Zaterdag
Jachthaven-Noordzee
9 oktober
zaterdag (deel 6 / 6)
10:00 tot
17:00
RS FEVA zeilwedstrijdtraining zaterdag
Jachthaven-Noordzee
9 oktober
zaterdag (deel 6 / 6)
14:00 tot
17:00
Beginnerscursus (6-8 jaar) tweemans Optimist zaterdagMIDDAG
ZOP - Topzeilcentrum
9 oktober
zaterdag (deel 6 / 6)
14:00 tot
17:00
CWO eenmans jeugdzeilen Optimist zaterdagMIDDAG
ZOP - Topzeilcentrum
9 oktober
zaterdag (deel 6 / 6)
14:00 tot
17:00
CWO tweemans jeugdzeilen Laser Pico zaterdagMIDDAG
ZOP - Topzeilcentrum
10 oktober
zondag (deel 6 / 6)
09:00 tot
17:00
Najaarsprogramma zeezeilen in de Taling Zondagen
Noordzee
10 oktober
zondag (deel 6 / 6)
10:00 tot
13:00
Beginnerscursus (6-8 jaar) tweemans Optimist zondagOCHTEND
ZOP - Topzeilcentrum
10 oktober
zondag (deel 6 / 6)
10:00 tot
13:00
CWO eenmans jeugdzeilen Optimist zondagOCHTEND
ZOP - Topzeilcentrum
10 oktober
zondag (deel 6 / 6)
10:00 tot
13:00
CWO tweemans jeugdzeilen Laser Pico zondagOCHTEND
ZOP - Topzeilcentrum
10 oktober
zondag (deel 6 / 7)
10:00 tot
17:00
Najaarstraining SB20 Zondag
Jachthaven-Noordzee
10 oktober
zondag (deel 6 / 6)
10:00 tot
17:00
RS FEVA zeilwedstrijdtraining zondag
Jachthaven-Noordzee
10 oktober
zondag (deel 6 / 6)
14:00 tot
17:00
CWO eenmans jeugdzeilen Optimist zondagMIDDAG
ZOP - Topzeilcentrum
10 oktober
zondag (deel 6 / 6)
14:00 tot
17:00
CWO tweemans jeugdzeilen Laser Pico zondagMIDDAG
ZOP - Topzeilcentrum
16 oktober
zaterdag (deel 7 / 7)
10:00 tot
17:00
Najaars training SB20 Zaterdag
Jachthaven-Noordzee
17 oktober
zondag (deel 1 / 11)
10:00 IJSKEGEL Wedstrijden OVB
Noordzee
17 oktober
zondag (deel 7 / 7)
10:00 tot
17:00
Najaarstraining SB20 Zondag
Jachthaven-Noordzee
24 oktober
zondag (deel 1 / 11)
10:00 IJSPEGEL WEDSTRIJDEN OVB
Noordzee
31 oktober
zondag (deel 2 / 11)
10:00 IJSKEGEL Wedstrijden OVB
Noordzee
november
7 november
zondag (deel 2 / 11)
10:00 IJSPEGEL WEDSTRIJDEN OVB
Noordzee
14 november
zondag (deel 3 / 11)
10:00 IJSKEGEL Wedstrijden OVB
Noordzee
21 november
zondag (deel 3 / 11)
10:00 IJSPEGEL WEDSTRIJDEN OVB
Noordzee
22 november
maandag
20:00 tot
23:00
Algemene Ledenvergadering
Clubhuis ovb Covid-19
28 november
zondag (deel 4 / 11)
10:00 IJSKEGEL Wedstrijden OVB
Noordzee
december
5 december
zondag (deel 4 / 11)
10:00 IJSPEGEL WEDSTRIJDEN OVB
Noordzee
12 december
zondag (deel 5 / 11)
10:00 IJSKEGEL Wedstrijden OVB
Noordzee
19 december
zondag (deel 5 / 11)
10:00 IJSPEGEL WEDSTRIJDEN OVB
Noordzee
2022
januari
23 januari
zondag (deel 6 / 11)
10:00 IJSKEGEL Wedstrijden OVB
Noordzee
30 januari
zondag (deel 6 / 11)
10:00 IJSPEGEL WEDSTRIJDEN OVB
Noordzee
februari
6 februari
zondag (deel 7 / 11)
10:00 IJSKEGEL Wedstrijden OVB
Noordzee
13 februari
zondag (deel 7 / 11)
10:00 IJSPEGEL WEDSTRIJDEN OVB
Noordzee
20 februari
zondag (deel 8 / 11)
10:00 IJSKEGEL Wedstrijden OVB
Noordzee
27 februari
zondag (deel 8 / 11)
10:00 IJSPEGEL WEDSTRIJDEN OVB
Noordzee
maart
6 maart
zondag (deel 9 / 11)
10:00 IJSKEGEL Wedstrijden OVB
Noordzee
13 maart
zondag (deel 9 / 11)
10:00 IJSPEGEL WEDSTRIJDEN OVB
Noordzee
20 maart
zondag (deel 10 / 11)
10:00 IJSKEGEL Wedstrijden OVB
Noordzee
27 maart
zondag (deel 10 / 11)
10:00 IJSPEGEL WEDSTRIJDEN OVB
Noordzee
april
3 april
zondag (deel 11 / 11)
10:00 IJSKEGEL Wedstrijden OVB
Noordzee
3 april
zondag (deel 11 / 11)
10:00 IJSPEGEL WEDSTRIJDEN OVB
Noordzee

Sponsors Jachtclub Scheveningen

Jachtclub Scheveningen is aangesloten bij: