Wedstrijddocumenten

De Aankondiging van de wedstrijden en de Wedstrijdbepalingen 2016-2017.

Notice of Race versie 1 (15-09-2016)

Sailing Instructions versie 1 (15-09-2016)

Bemanningslicenties
 

Aanvullingen op de wedstrijdbepalingen:

11 februari 2017
Notice to competitors nr. 4:
Introduces application of Appendix T Arbitration


11 februari 2017
Notice to competitors nr. 3:
Increase the number of races to be discarded following the increase of the scheduled number of races in notice number 2


28 januari 2017
Notice to competitors nr. 2:
Change RRS A.2.2 to apply overall series scores consistently for the whole series


8 januari 2017:
Notice to competitors nr. 1:
Change of the scheduled number of races and the time limit


15 oktober 2016:
Smooth Operator (NED 3076) heeft toestemming om op 16 oktober met een paarse spinnaker zonder zeilnummer te varen.


14 oktober 2016: De groepsindeling is gemaakt. We varen deze editie met 3 startgroepen:

  • Groep 1: ORC1/IRC1 (klassevlag T(ango), groepsidentificatie cijferwimpel 1)
  • Groep 2: ORC2/IRC2 (klassevlag O(scar),  groepsidentificatie cijferwimpel 2)
  • Groep 3: TwoHanded  (klassevlag F(oxtrot),  groepsidentificatie cijferwimpel 3)

Conform SI 6.6: "Boats shall fly from their backstay when racing the numeral pennant of their group."


Watersportlicenties

Naast de traditionele wedstrijdlicentie van de schipper zijn bemanningslicenties nodig om met wedstrijden mee te varen. Vul hiertoe de online bemanningslijst in. De bemanningslijst geeft de mogelijkheid ook bemanningsleden die (nog) geen licentie hebben op te geven.

Individuele "Evenement bemanningslicenties" kunnen worden aangevraagd met dit formulier.

 

Wedstrijdorganisatie 2016 -2017

Wedstrijdcomité

Peter Anink (wedstrijdleider)
Bas Mientjes (wedstrijdleider)
Aly Anink
Bob Mientjes 
Carel Anink 
Caroline Hoogslag
Erik Koper
Jan de Jonge
Ljubinka Vukanic
Okke Tissing
Rob Anink

Uitslagen

Raymond Roesink
Bas Mientjes

Media

Frank de Bruin (media)

Boeienboot W/L

Arjan of Mario Korving
Bas Molsbergen

Boeienboot coastals

Daan Wouwenaar
Wim Dingjan 
 
Daarnaast vervult de zeilcommissie een aantal taken en stuurt het wedstrijdcomité aan.

 

Protestcomité

Margriet Pannevis (voorzitter)
Yvonne Beusker
Edith Voskamp
Pieter van Dishoeck
John Borsboom
Jan Willem van Weezenbeek
Herman van der Steen

Protestcomité

Margriet Pannevis (voorzitter)
Yvonne Beusker
Edith Voskamp


Sponsoren van de IJspegelTrophy

LogoNorth

 MovingIntelligence

VanVuuren400

 MeeuwisseLogo

 

 Quantum2015

 Vrolijk360

 Yibbs def groen grijs